poniedziałek, 5 stycznia 2015

Witajcie w Nowym Roku!

Rok 2015 ma być czasem korzystnym dla każdego. Trąbią o tym we wszystkich mediach- może to tylko głupie gadanie, a może naprawdę coś w tym jest? My wolimy wziąć za pewnik tę drugą opcję i nastawić się na produktywność! Wiemy jednak, że nic samo się nie zrobi, dlatego też zaczynamy działać.

Święta minęły, a wraz z nimi w niepamięć odeszły nasze postanowienia co do utrzymywania  szczupłej sylwetki i aktywnego spędzania czasu. Okres pomiędzy świętami, aż do Nowego Roku to czas wiecznego odpuszczania sobie wszystkich naszych "moralnych" zasad, jednym słowem lenistwo i obżarstwo. I choć mówi się, że postanowienia noworoczne to zwykła bujda, której nikt nie umie urzeczywistnić, ekipa app4bike jest pewna, że da się osiągnąć wszystko jeśli tylko odpowiednio się do tego podejdzie i wybierze się na to sposób, który pasuje do Ciebie.

Tak, więc jeśli lubisz jazdę rowerem, potrzebujesz włączyć trochę ruchu do twojego życia, a jednocześnie jesteś osobą, która nie lubi się do niczego zmuszać - app4bike pomoże Ci sprawić, żę rower stanie się Twoją pasją, od której nie będziesz mógł się oderwać. Oto nasza recepta:

-łap za rower
-ściągnij aplikacje app4bike
- ruszaj w niesamowitą podróż rowerem
- poznawaj nowych ludzi
-odkrywaj nowe trasy w całej Polsce
-spędzaj czas tak jak lubisz, jednocześnie bedąc AKTYWNYM!


Do zobaczenia na trasie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz